نگران نیستیم! در حاشیه انتشار کاریکاتور منتسب به خبرگزاری تسنیم

پوریا احمدی

۱۳۹۶/۱۰/۲۳

CBO
b

مدلسازی با Raymarching و میادین فاصله در یونیتی

سید مرتضی کمالی

۱۳۹۶/۱۱/۲۷

راهنمای ارسال مقالات برای گیمولوژی

علیرضا محمدی

۱۳۹۷/۰۱/۲۷

شیدر نویسی در یونیتی (بخش دوم)

سید مرتضی کمالی

۱۳۹۶/۰۸/۱۳

چالش‌های بازگشت بازیکنان به بازی

سمیرا دولت‌آبادی

۱۳۹۶/۰۸/۰۲

عضو تحریریه
b

شیدرنویسی در یونیتی (بخش اول)

سید مرتضی کمالی

۱۳۹۶/۰۷/۲۶

مارکتینگ بازی: طراحی برنامه

سمیرا دولت‌آبادی

۱۳۹۶/۰۷/۲۰

عضو تحریریه
b

باز‌ی سازان بزرگ چطور شما را گول می‌زنند؟

فرناز حقیقت

۱۳۹۶/۰۶/۱۶

روابط عمومی
b

قابلیت‌های آنلاین در بازی‌های تک نفره

رهام سجادی

۱۳۹۶/۰۷/۱۵

عضو تحریریه
b

گزارش تصویری از برگزاری محفل خصوصی بازی سازان و سرمايه گذاران توسط شرکت آواگیمز

به گزارش خبرنگار گیمولوژی؛ عصر پنج شنبه -هشتم مهرماه- در دانشگاه تهران، اولین همایش شرکت آواگیمز تحت عنوان "محفل خصوصی بازی سازان و سرمايه گذاران" با هدف معرفی این شرکت و تبیین رویکردها و مواضع آن به عنوان اولین سرمایه‌گذار خطرپذیر بخش خصوصی در حوزه گیم و بازی سازی برگزار شد. در این گردهمایی که با حضور مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای همراه بود؛ امتیازات ورود بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری در حوزه تولید بازی‌‌های رایانه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

در این همایش تخصصی با ارائه آمار و ارقام مستند در زمینه بازی‌های رایانه‌ای؛ بر اهمیت ورود جدی سرمایه گذاران به این حوزه تاکید و چگونگی دستیابی به زمینه های فکری مشترک بین بازی ساز و سرمایه گذار بررسی شد.

در ادامه ارائه‌ای از تیم بازی سازی پاپاتا در رابطه با روند ساخت پروژه‌های تولیدی این استودیو حاوی نکات جالبی برای بازی سازان بود.

حسین مزروعی مدیرعامل شرکت آواگیمز ضمن پرسیدن سوالات تخصصی از مهمانان ویژه پنل برنامه، دقایقی را به تبیین برنامه‌های بلندمدت این شرکت به عنوان اولین (VC (Venture Capital در حوزه تولید بازی های رایانه‌ای اختصاص داد. 

در خلال بحث و بررسی مهمانان برنامه با محوریت سرمایه گذاری در پروژه های قابل اجرا؛ نحوه ارائه صحیح آنها به سرمایه گذاران نیز تشریح گردید.

اما نهایتا این امیرحسین عرفانی بود که توانست با اجرای خلاقانه‌ی خود یخ همایش را آب و چرت حضار را پاره کند. ارائه‌ی شهودی و مصور او در رابطه با چگونگی حضور و مشارکت آواگیمز به عنوان شتابدهنده در روند تولید پروژه‌های ساخت بازی شاید جذاب ترین بخش برنامه‌ بود.

در ادامه می توانید سایر تصاویر مربوط به این رویداد را مشاهده کنید: 

عکاس: حامد افشار

دیدگاه‌ها